موزیک امروز

در این روزهای سخت و غمگین مخصوصا برای ما ایرانی ها موزیک گوش کردن می تواند یکی از بهترین تفریح ها و سرگرمی ها باشد
سایت موزیک امروز در بهمن ماه سال 1398 تاسیس شده است و سعی بر این دارد آهنگ های منتخب و جدید را به مخاطبان معرفی کنید
این سایت نمی تواند آهنگ های ساسی ، ابی و خواننده های این چنینی را پخش کند ، زیرا در ایران فعالیت می کند و گذاشتن این آهنگ ها باعث فیلتر شدنش می شوند

لوگو موزیک امروز لوگو موزیک امروز

پدیده سال 98 موزیک ایران

با اینکه منتقدان بسیاری این خواننده را نقد می کنند اما می توان گقت مهراد جم یکی ازپدیده های سال 98 بوده است.
مسعود جهانی که تبدیل به یکی از مافیای موزیک ایران شده است مهراد جم را بالا آورد!

امیر تتلو

آهنگ های امیر تتلو
امیر تتلو نیز در سال 98 بسیار پرکار بوده است و بهترین موزیک ها رو تولید کرده است.اگر حاشیه هایش را کنار بگذارد
واقعا می تواند بهتر بدرخشد او اخیرا توسط پلیس ترکیه بازداشت شد که می گوید ایران خواسته او برگردد ولی بعدا معلوم شد که داستان وی این بوده است که
افکار عمومی را ترغیب به کشیدن دراگ کرده است بعد از آزادی برای همین همواره سعی دارد با گذاشتن استوری و کلیپ های ورزش کردنش بگوید که من ورزش می کنم.
و به دروغ می گوید که من گل نمی کشم.ولی در یکی از استوری هایش که چت بود معلوم شد که هنوز گل می کشد و فیلم بازی می کند.

musicemrooz

سایت موزیک امروز

ما خیلی سعی می کنیم که در گوگل بالا بیایم ولی خب میشه گفت یا شانسشو نداشتیم یا خوب روی سئو کار نکردیم!
گوگل خیلی از سایت هارو ناجوانمردانه گذاشته بالا و خیلیا که حقشونه بالا باشن آخرین صفحاتن.
گوگل زیاد تو محتوای زبان فارسی موفق نیست و خوب نمی تونه کراول کنه.
سایت موزیک امروز همواره سعی بر این داره که با سئو خوب و ارائه بهترین آهنگ ها به کاربران و مخاطبانش جا توی دل مردم و گوگل باز کنه.
دانلود آهنگ یکی از پر استفاده ترین کیوردهای مردم ایران است که روزانه خیلی ها این کلمه رو توی گوگل جستجو می کنن.
فیسبوک موزیک امروز تویتر موزیک امروز پینترست موزیک امروز
سایت موزیک یک جور مافیایی شده ، یک نفر با نام علی که اهل و ساکن کرمانشاه هست یاد گرفته چطور تو گوگل بالا بیاد برای همین سه تا سایت موزیک زده
که با خرج های زیاد که تو سایت های خبری اینا بک لینک خریده تونسته بالا بیاد.

کرونا

این روز ها که کرونا فراگیر شده مردم بیشتر توی اینترنت فعال شدن برای همین بیشتره سایت ها بازدیدشون بالا رفته ، فروشگاه های اینترنتی فروششون به طور چشم گیری بالا رفته که حال می کنن.
ای کاش منم می تونستم جای مدیر یکی از این سایت ها باشم.
من قبله اینکه سربازی برم ی سایت داشتم سایت موزیک که توی دانلود آهنگ جدید تو گوگل اول بود ، اون موقعه ها با یه ادم عوضی رشتی به اسم پویا دوست بودم ،
پویا رو توی دانشگاه پیدا کردم که گفت بچه قلعه حسن خانم برای همین ما رابطمون صمیمی شد ، چون همشهری بود.
اون موقعه ها من این سایت رو حیف کردم و با قیمت ناچیز 1 میلیون فروختم.روی سئو این سایت 3eo.ir کار کرده بود.
اون موقعه تو این سایت موزیک های خارجی هم میزاشتم ، فیلتر می کردن دوباره ادرس جدید میدادم.اون زمون اکثره سایت ها غیر مجاز کار می کردن.

پاپ موزیک

پاپ موزیک

همین پاپ موزیکی که الان هست بعد از پیشرفت سایت من اومد از قالب من کپی کرد و عینا مثل من سایت زد
خوب تو ایران نمیشه بابت چنین چیزا از کسی شکایت کرد!
آهنگ های هیت زیادی سال 98 وارد بازار موسیقی ایران شد ، بهنام بانی که همچنان صدر نشین بود.
علی عبدالمالکی اویل سال 99 آهنگ جدید خود را با نام اعتراف روانه بازار کرد.

موزیک امروز دانلود آهنگ های جدید

موزیک ,سایت ,ها ,های ,آهنگ ,، ,موزیک امروز ,آهنگ های ,سایت موزیک ,یکی از ,سال 98 ,سایت موزیک امروز

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نوشته های یک دانش آموز فضایی به طعم گندم اسرار و اعجاز افرینش محمد بستان پیرا بیا اینجا هفت گردون سارا و باباش مجمع خیرین مدرسه ساز ابهر پایگاه شهید نظری خانیک ویولت رز